Пожинновация -- противопожарное оборудование противопожарное оборудование противопожарное оборудование
противопожарное оборудование
противопожарное оборудование     Покупая продукцию у нас, вы помогаете детям   
УВПОП

Входимо до складу УВПОП:
«Ассоциаціації українских
виробників Протипожежного
Обладнання та Послуг»

противопожарное оборудование
 
Поиск
КАТАЛОГ ТОВАРОВ
Діелектричні килими
Промислові гази в балонах
Каналізаційне обладнання
Водяне пожежогасіння
Сувенірна продукція
Рукава пожежні
Вогнегасники
Гідравлічне обладнання
Екіпірування рятувальника та рятувальне обладнання
Оповіщувачі
Знаки безпеки
Металеві стенди та інвентар
Вогнегасні суміші
Перезаряджання вогнегасників
Название Технічне обслуговування ОП-9
Изображение Технічне обслуговування ОП-9
Описание
Перезарядка вогнегасників У Києві та інших містах України – це необхідна та потребує регулярності процедура, яку слід довіряти лише професіоналам.
За технікою пожежної безпеки, вогнегасник обов'язковий більшості виробничих підприємств, у місцях великого скупчення людей, в автомобілях тощо. Законодавчо потрібне також дотримання пожежних норм та відстежується правильне встановлення вогнегасника та його справність. Пожежні служби проводять постійні перевірки.
Технічне обслуговування вогнегасника необхідне підтримки його у працездатному стані протягом терміну експлуатації.
Використання вогнегасника вимагає чіткого дотримання правил використання, контролю, перевірки та перезаряджання. Серед інших заходів особливого контролю потребує перезарядка.

Перезаряджання вогнегасників
Для ефективної боротьби з пожежею мало мати на об'єкті вогнегасники. Необхідно, щоб їх технічний стан відповідав чинним нормам та вимогам, що забезпечувало б необхідний рівень пожежної безпеки. Це не означає, що потрібно щороку утилізувати наявні вогнегасники та купувати нові. Достатнім заходом є перезарядження та технічне обслуговування вогнегасників. Перезаряджання, тобто заміна вогнегасної речовини проводиться за наявності технічних показань.
ТО(технічне обслуговування) вогнегасників має на увазі виконання низки завдань, що дозволяють визначити працездатність вогнегасника, виявити та усунути неполадки, відновити функції вогнегасника, попередити виникнення несправностей під час зберігання чи пожежогасіння. Тобто під час технічного обслуговування здійснюється діагностика та огляд вогнегасників, після чого проводиться ремонт, фарбування та перезаряджання вогнегасників або їх списання.
Проводити техобслуговування вогнегасників слід щорічно, процедура має виконуватися на пункті технічного обслуговування (ПТОВ), що має ліцензію Державного департаменту пожежної безпеки МНС України.
Спочатку, за потреби, здійснюється перезарядка вогнегасників. Процедура виконується відповідно до вказівок виробників вогнегасників щодо кількості вогнегасної речовини. Потім виконується діагностика.
Під час діагностики перевіряється відповідність маси вогнегасника та тиску в корпусі вогнегасника встановленим нормам, сам корпус оглядається на предмет виявлення деформацій та пошкоджень. Раз на п'ять років (або частіше - при виявленні під час діагностики вм'ятин, іржі тощо) здійснюється огляд корпусу вогнегасника з нанесенням маркування, що вказує на наступний термін обов'язкового огляду.
Залежно від результатів дослідження визначається комплекс подальших робіт - це може бути ремонт та фарбування вогнегасника або його списання.
Під час ремонту вузли вогнегасника (головка, запірно-пусковий пристрій, гумові прокладки та ущільнення), що вийшли з ладу, відновлюються або замінюються на нові; фарбування проводиться при виявленні на корпусі вогнегасника іржі. Ми застосовуємо порошкове фарбування або використовуємо рідкі емалі.
Справний вогнегасник має відповідати нормам ДСТУ 3675-98 Пожежнатехніка. Вогнегасникипереносні. Загальнітехнічнівимоги та методивипробувань та ДСТУ 3734-98 (ГОСТ 30612-99) Пожежнатехніка. Вогнегасникипересувні. Загальнітехнічні вимоги.
Якщо досягти відповідності неможливо, вогнегасник списується. Крім того, списанню підлягають вогнегасники, які не пройшли гідравлічне випробування корпусу та не мають сертифікатів якості.
Якщо Ви хочете бути впевненими у високій якості техобслуговування, ми можемо порадити наступне:
• огляньте вогнегасник: він має бути чистим, мати етикетку з обслуговування та пломбу;
• перевірте тиск на порошковому вогнегаснику;
• настоюйте на Вашій присутності під час проведення вибіркових випробувань вогнегасника.

Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є технічне обслуговування та перезаряджання вогнегасників (Київ та вся Україна). Якщо Ви звернетеся до нас, ми готові гарантувати найвищу якість обслуговування.
Технічне обслуговування вогнегасників – це комплекс заходів щодо забезпечення його працездатності для успішного очікування та якісного використання для гасіння пожежі.
У технічне обслуговування вогнегасника входять такі стадії: діагностика, огляд, перезаряджання, ремонт вогнегасника, фарбування вогнегасника, списання вогнегасника.
Обслуговування вогнегасника проводиться один раз на рік – на пункті технічного обслуговування вогнегасників (ПТОВ). ПТОВ – повинен мати ліцензію ГДПБ МНС України на даний вид робіт.
Якими основними документами регламентується обслуговування вогнегасників?
1. ДСТУ 4297:2004 Пожежнатехніка. Технічне обслуговуваннявогнегасників. Загальнітехнічні вимоги (далі - ДСТУ 4297:2004);
2. Технічними інструкціями заводів-виробників вогнегасників.
Що таке стадії технічного обслуговування, і чим технічне обслуговування від відрізняється від перезарядки?
1. Перезарядка - це заміна вогнегасної речовини вогнегасника. Вона є однією із стадій технічного обслуговування вогнегасника (згідно з ДСТУ 4297:2004). Під час проведення обслуговування вогнегасника – перезарядка проводиться у випадках передбачених технологічними установками, тобто. - Коли це потрібно. Після перезарядки – вогнегасник повинен мати необхідну кількість вогнегасної речовини, вказаної в паспорті вогнегасника.
Далі діагностика.
2. Діагностика – це огляд вогнегасника відповідність його вимогам НТД. При цьому визначається маса вогнегасника, тиск у корпусі, перевіряється наявність деформацій та пошкоджень та визначається подальший комплекс робіт, який необхідно виконати. Також перевіряється необхідність та можливість проведення огляду корпусу вогнегасника.
3. Огляд корпусу вогнегасника проводиться не рідше одного разу на 5 років а також у випадках виявлення раковин, вм'ятин, іржі на корпусі вогнегасника (при діагностиці).
При цьому на корпус наноситься спеціальне маркування із зазначенням термінів наступного обов'язкового огляду.
4. Ремонт вогнегасника – це заміна непрацюючих вузлів вогнегасника на нові або відновлення працездатності окремих вузлів вогнегасника – без їх заміни. Особливу увагу слід наголосити на необхідності заміни гумових прокладок та ущільнень, - адже згодом будь-які такі запчастини – втрачають свої властивості. На жаль, якість навіть нових таких вузлів, як ЗПУ (головка вогнегасника або запірно-пусковий пристрій) – змушує бажати кращого. До речі, випуск ЗПУ в Україні – майже припинилося. Заводи виробники використовують переважно запірно-пускові пристрої виробництва Китай.
5. Фарбування вогнегасника – проводиться у разі виявлення іржі на корпусі вогнегасника. Основні способи фарбування, які ми використовуємо - це фарбування пульверизатором рідкими емалями і порошкове фарбування.
6. Списання вогнегасника провадиться у разі неможливості приведення вогнегасника на відповідність нормам ДСТУ 3675-98 Пожежнатехніка. Вогнегасникипереносні. Загальнітехнічнівимоги та методивипробувань та ДСТУ 3734-98 (ГОСТ 30612-99) Пожежнатехніка. Вогнегасникипересувні. Загальнітехнічні вимоги. Також вогнегасник підлягає списанню у разі розриву чи деформації під час проходження гідравлічного випробування корпусу вогнегасника.
Старі вогнегасники, які не мають сертифікату якості, підлягають списанню.
Як споживачеві перевірити якість технічного обслуговування?

1. Звертайте увагу на зовнішній вигляд вогнегасника. Він має бути як мінімум – чистим.
2. Перевіряйте наявність тиску на порошкових вогнегасниках.
3. Вимагайте проведення вибіркових випробувань вогнегасників - разом із співробітниками ПТОВ (пункту технічного обслуговування). Таким чином ви визначите якість проведеного технічного обслуговування. (а може там лише наклейки змінили?!....)
4. Перевіряйте наявність етикеток з обслуговування вогнегасника та пломб.

Звертайтесь до нас, і ми все зробимо за Вас!
Цена
118.56 грн.
Наличие
Количество
шт.