Потрібно протипожежне обладнання? Ви звернулися за адресою!
Асоціація виробників протипожежного обладнання
0

Послуги

Надані послуги: Ви можете придбати у нас вогнегасники, пожежні рукави або будь-який інший засіб первинного пожежогасіння. Очевидні переваги вашого вибору полягають у можливості отримати якісний і перевірений товар за найвигіднішими цінами у будь-який час року! :)

Якщо вам потрібна консультація з технічних питань, будь ласка, зверніться до нашого консультаційного відділу технічної підтримки за номером:

0 (800) 331-011

Також наша компанія пропонує послуги з технічного обслуговування пожежних рукавів та вогнегасників. У рамках технічного обслуговування вогнегасників виконується:

перевірка зовнішнього вигляду вогнегасника, зважування (перевірка кількості вуглекислоти або порошку), перевірка тиску за допомогою манометра (для порошкових вогнегасників), заміна пломби та наклейка про проведення технічного обслуговування.

У випадку, якщо на вогнегасники потрібно провести додаткові послуги (заміна порошку, заміна запального пристрою, вуглекислоти тощо), вартість додаткових послуг додається до загальної суми.

Ознайомитися з цінами ви можете на нашому сайті на сторінці "Перезарядка вогнегасників", а для отримання більш детальної інформації звертайтеся до наших спеціалістів за номером:

0 (800) 331-011

(Безкоштовні дзвінки з усіх мобільних та стаціонарних операторів в Україні)